1 602 ₴
Отправка с 21 мая 2026| Chain Pitch | 9.525mm. |
| Chain Row Quantity | 2x3 |
| Chain Type | Inverted tooth |
| Color | Gray |
| Height | 0.41" |
| Inside Diameter | 0.275" |
| Link Quantity | 44.0 |
| Material | Steel |
| Overall Length | 8.50" |
| Plates | 5.0 |
| Timing Mark Quantity | 2.0 |
| Width | 1.00" |
| Alternate/OEM Part Number(s): 04792058, 04792059, 04792062, 04792063, 4663674AF |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chrysler |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 4663674AF |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип техники | DODGE INTREPID 2.7L |